KONCERT JAZZANOVA LIVE FEAT. PAUL RANDOLPH (NIEMCY/USA) - "MILIANNOVA"


01/08 G. 19:00


KUP BILET \ STREAMING

Jazzanova to nie tylko pochodzący z Berlina kolektyw didżejów i producentów, ale prawdziwa instytucja szeroko pojętej muzyki elektronicznej.Początki sięgają 1995 roku, kiedy to grupa didżejów skupionych wokół klubu Delicious Doughnuts Research postanowiła połączyć siły i podjąć się stworzeniu nowej brzmieniowej jakości.
 
Przełomem w karierze Jazzanovy był rok 1997, kiedy pierwszy singel, "Fedime's Flight", pojawił się w audycji cenionego prezentera BBC, Gillesa Petersona. Potem pojawiły się remiksy dla takich artystów jak 4hero, Koop, Men from the Nile czy Ian Pooley oraz kariery stricte didżejskie.

Najnowszy album zespołu zatytułowany “The Funkhaus Sessions” jest pierwszym albumem Jazzanovy nagranym na żywo. Zawiera piosenki, które muzycy pokochali na przestrzeni ostatnich trzech lat, a także utwory szczególnie lubiane przez publiczność. Od przełomowego hitu “Fedime's Flight” do “Look What You're Doin To Me”, z albumu “Of All The Things” z 2008 roku, a także interpretacje remiksów Jazzanovy.

 

W koncercie w Wytwórni wystąpią:

Stefan Leisering - producent/perkusja

Axel Reinemer- producent/ instrumenty perkusyjne, elektronika

Paul Randolph - wokalista, bas

Carl-Michael Grabinger - perkusja

Christoph Adams - klawisze

Sebastian Borkowki - saksofon, flet

Stefan Ulrich - puzon

Paul Kleber - bas

Arne Janson - gitary

 

 

W programie „Miliannova”. Zespół przedstawi własne spojrzenie na muzykę Jerzego Miliana w stylu nu jazz. Gościem specjalnym będzie amerykański wokalista, Paul Randolph.

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając z niej zgadzasz się na ich przyjmowanie. Kontynuuj.