ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM 11. LAJ!


29/05


Jesteś uczniem lub studentem? Chcesz zobaczyć jak wygląda praca przy festiwalu „od kuchni”? Kochasz muzykę, lubisz ludzi i nie boisz się wyzwań? Czekamy właśnie na Ciebie!

Poszukujemy wolontariuszy do pomocy przy 11. edycji Letniej Akademii Jazzu. Pracując z nami zdobędziesz doświadczenie z zakresu organizacji wydarzeń kulturalnych, będziesz miał możliwość obcowania ze znanymi artystami z Polski i zagranicy, poznasz wielu ciekawych ludzi i spędzisz czas w przyjaznej atmosferze naszego teamu.

Letnia Akademia Jazzu to jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń w Łodzi. To przygoda, która na długo zapada w pamięć i tworzy nowe pokolenia miłośników jazzu. Od 11 lat w organizację techniczną wydarzenia zaangażowanych jest kilkanaście osób, a wśród wolontariuszy pojawiają się wspaniałe osoby, które zdobywają tu doświadczenie z zakresu organizacji wydarzenia, zajmując się szerokim zakresem obowiązków: od opieki nad gośćmi, przez pracę na stanowiskach informacyjnych i w sali koncertowej, na pomocy technicznej kończąc.

Program tegorocznej Letniej Akademii Jazzu znajdziesz na stronie: www.letniaakademiajazzu.pl

Jeśli chcesz zostać wolontariuszem wystarczy, że wyślesz zgłoszenie na adres email: office@wytwornia.pl w terminie do 25 czerwca.

W treści wiadomości napisz kilka zdań o sobie oraz załącz CV.

Do 25 czerwca zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której ocenimy, jakie obowiązki powinniśmy Ci powierzyć. Prześlemy Ci również terminarz 11. Letniej Akademii Jazzu, w którym powinieneś określić swoją dyspozycyjność podczas poszczególnych wydarzeń.

Co zyskujesz:

- darmowy karnet na wszystkie wydarzenia Letniej Akademii Jazzu dla siebie i osoby towarzyszącej (karnet można wykorzystywać w czasie wolnym od powierzonych obowiązków – na początku lipca ustalony zostanie grafik pracy na cały okres festiwalu);
- możliwość obcowania ze znakomitymi muzykami;
- możliwość poznania wielkiej imprezy muzycznej od tzw. „back stage’u”;
- cenne doświadczenia przy organizacji tak znaczącego wydarzenia;
- możliwość nawiązania kontaktów przydatnych zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym;
- możliwość odbycia praktyk.

Czego oczekujemy:

- sumienności i odpowiedzialności za powierzane zadania;
- otwartości na nowe wyzwania;
- zgody rodziców na udział w wolontariacie w przypadku osób niepełnoletnich;
- dyspozycyjności w terminach wspólnie ustalonych i zapisanych w grafiku.

Podejmij wyzwanie i dołącz do nas!

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając z niej zgadzasz się na ich przyjmowanie. Kontynuuj.