ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM 10. LAJ!


27/05


Poszukujemy wolontariuszy przy organizacji 10. Letniej Akademii Jazzu. Pracując z nami zdobędziesz doświadczenie z zakresu organizacji wydarzeń kulturalnych, będziesz miał możliwość pracy ze znanymi artystami z Polski i zagranicy.

Letnia Akademia Jazzu to jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń w Łodzi. To przygoda, która na długo zapada w pamięć i tworzy nowe pokolenia miłośników jazzu. Od 10 lat w organizację techniczną wydarzenia zaangażowanych jest kilkanaście osób, a wśród wolontariuszy pojawiają się wspaniałe osoby, które zdobywają tu doświadczenie z zakresu organizacji wydarzenia, zajmując się szerokim zakresem obowiązków: od opieki nad gośćmi, przez pracę w sali koncertowej i na stanowiskach informacyjnych, na pomocy technicznej kończąc.

Program tegorocznej Letniej Akademii Jazzu znajdziesz na stronie: www.letniaakademiajazzu.pl

Jeśli chcesz zostać wolontariuszem wystarczy, że wyślesz zgłoszenie na adres email: office@wytwornia.pl w terminie do 20 czerwca.

W treści napisz kilka zdań o sobie oraz załącz CV.

Następnie do dnia 25 czerwca zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której ocenimy, jakie obowiązki powinniśmy Ci powierzyć. Prześlemy Ci również terminarz 10. Letniej Akademii Jazzu, w którym powinieneś określić swoją dyspozycyjność podczas poszczególnych wydarzeń.

Co zyskujesz:
- darmową kartę wstępu na wszystkie wydarzenia Letniej Akademii Jazzu dla siebie i osoby towarzyszącej (kartę można wykorzystywać w czasie wolnym od powierzonych obowiązków – na początku lipca ustalony zostanie grafik pracy na cały okres festiwalu);
- możliwość obcowania ze znakomitymi muzykami;
- możliwość poznania wielkiej imprezy muzycznej od tzw. „back stage’u”;
- cenne doświadczenia przy organizacji tak znaczącego wydarzenia;
- możliwość nawiązania kontaktów przydatnych zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym;
- możliwość odbycia praktyk.

Czego oczekujemy:
- sumienności i odpowiedzialności za powierzane zadania;
- otwartości na nowe wyzwania;
- zgody rodziców na udział w wolontariacie w przypadku osób niepełnoletnich;
- dyspozycyjności w terminach wspólnie ustalonych i zapisanych w grafiku.

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając z niej zgadzasz się na ich przyjmowanie. Kontynuuj.