VI AUDYCJE MUZYCZNE: AGATA LERACZYK


24/08 G. 16:00


Jednym z działań realizowanych w ramach Letniej Akademii Jazzu są audycje muzyczne o charakterze interaktywnym i terapeutycznym skierowane do grup o utrudnionym dostępie do kultury. Audycje to przeżycia muzyczne i doskonała zabawa – w programie m.in. wspólne śpiewanie i granie na instrumentach. Zabierzemy naszych gości w niezwykłe muzyczne światy i udowodnimy, że dźwięk jest doskonałym terapeutą.

 

Pełną informację o audycjach i zgłoszeniach znajdą Państwo tutaj >

 


Podczas ostatniego spotkania z cyklu zapraszamy do wspólnego eksperymentowania i improwizowania z ruchem i dźwiękiem. Wykorzystując własne ciało oraz różne rekwizyty będziemy szukać nowych możliwości ekspresji. W naszej "Krainie kreatywności" nie ma złych rozwiązań a każdy pomysł jest dobry. Efektem poszukiwań będzie krótka etiuda, którą stworzymy wspólnie.

 

Przewodnikiem po "Krainie kreatywności" będzie Agata Leraczyk, z zawodu architekt, z zamiłowania tancerka i muzyk. W ruchu i śpiewie spotyka się z różnymi grupami, od najmłodszych po seniorów, także z osobami z niepełnosprawnością. Instruktorka metody The Body/Think Process® Alana Caiga Wilsona. Adeptka szkolenia instruktorskiego „Taniec terapeutyczny” Programu Polskiego Instytutu Choreoterapii (w trakcie przygotowywania pracy dyplomowej) oraz Szkoły Tańca Współczesnego w Poznaniu. Współpracowała z Iwoną Pasińską w ramach projektów z seniorami przy CK Zamek w Poznaniu.

 

Audycje są realizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi.
Audycje są realizowane przy wsparciu Regionalnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łodzi.

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając z niej zgadzasz się na ich przyjmowanie. Kontynuuj.