II AUDYCJE MUZYCZNE: RAFAŁ SUPIŃSKI / MUSICAL I TEATR CIENI


20/07 G. 16:00


Jednym z działań realizowanych w ramach Letniej Akademii Jazzu są audycje muzyczne o charakterze interaktywnym i terapeutycznym skierowane do grup o utrudnionym dostępie do kultury. Audycje to przeżycia muzyczne i doskonała zabawa – w programie m.in. wspólne śpiewanie i granie na instrumentach. Zabierzemy naszych gości w niezwykłe muzyczne światy i udowodnimy, że dźwięk jest doskonałym terapeutą.

 

Pełną informację o audycjach i zgłoszeniach znajdą Państwo tutaj >

 

Podczas drugich  audycji muzycznych w ramach IX LAJ uczestnicy poznają tajniki musicalu – formy teatralnej łączącej muzykę, piosenki i taniec. Wspólnie nauczą się i wykonają piosenkę musicalową, która będzie łączyła elementy wokalne i taneczne. W drugiej części spotkania prowadzący zaangażuje uczestników w niezwykły pokaz teatru cieni. Wspólnie przygotują szablony, a następnie tchną w nie życie na ekranie.

 

Spotkanie poprowadzi Rafał Supiński – aktor i wokalista musicalowy. Obecnie współpracuje z Operą i Filharmonią Podlaską w Białymstoku. Od lat łączy aktorstwo z muzyką, poszukując naturalnej wrażliwości i talentu w każdym człowieku. Swoje pasje rozwijał, studiując w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie. 

 

 

Audycje są realizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi.
Audycje są realizowane przy wsparciu Regionalnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łodzi.

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając z niej zgadzasz się na ich przyjmowanie. Kontynuuj.