ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM LAJ


19/05


Poszukujemy wolontariuszy! 

Poszukujemy wolontariuszy przy organizacji 9 Letniej Akademii Jazzu. Pracując z nami zdobędziesz doświadczenie z zakresu organizacji wydarzeń kulturalnych, będziesz miał możliwość pracy ze znanymi artystami z Polski i zagranicy. 

Letnia Akademia Jazzu to jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń w Łodzi. To przygoda, która na długo zapada w pamięć i tworzy nowe pokolenia miłośników jazzu. Od dziewięciu lat w organizację techniczną wydarzenia zaangażowanych jest kilkanaście osób, a wśród wolontariuszy pojawiają się wspaniali ludzie, którzy zdobywają tu doświadczenie z zakresu organizacji wydarzeń, zajmując się szerokim zakresem obowiązków: od opieki nad gośćmi, przez pracę w sali koncertowej i stanowiskach informacyjnych, na pomocy technicznej kończąc. 

Jeśli chcesz zostać wolontariuszem wystarczy że wyślesz zgłoszenie na adres email: office@wytwornia.pl w terminie do 6 czerwca br. 

W treści napisz kilka zdań o sobie oraz załącz CV. 

Następnie do dnia 9 czerwca zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną (13 - 14 czerwca), podczas której ocenimy jakie obowiązki powinniśmy Ci powierzyć. Prześlemy Ci również terminarz 9 Letniej Akadami Jazzu, w którym powinieneś określić swoją dyspozycyjność podczas poszczególnych wydarzeń. 

Co zyskujesz: 
- darmową kartę wstępu na wszystkie wydarzenia Letniej Akademii Jazzu dla siebie i osoby towarzyszącej (kartę można wykorzystywać w czasie wolnym od powierzonych obowiązków – na początku lipca ustalony zostanie grafik pracy na cały okres festiwalu) 
- możliwość obcowania ze znakomitymi muzykami 
- możliwość poznania wielkiej imprezy muzycznej od tzw. „back stage’u” 
- cenne doświadczenia przy organizacji tak znaczącego wydarzenia 
- możliwość nawiązania kontaktów przydatnych zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym 
- możliwość odbycia praktyk 

Czego oczekujemy: 
- sumienności i odpowiedzialności za powierzane zadania 
- otwartości na nowe wyzwania 
- zgody rodziców na udział w wolontariacie w przypadku osób niepełnoletnich 
- dyspozycyjności w terminach wspólnie ustalonych i zapisanych w grafiku

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając z niej zgadzasz się na ich przyjmowanie. Kontynuuj.