POSZUKUJEMY WOLONTARIUSZY NA LETNIĄ AKADEMIĘ JAZZU!


17/06


Poszukujemy wolontariuszy przy organizacji VII Letniej Akademii Jazzu. Pracując z nami zdobędziesz doświadczenie z zakresu organizacji wydarzeń kulturalnych, będziesz miał możliwość pracy ze znanymi artystami z Polski i z zagranicy.

Letnia Akademia Jazzu to jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń w Łodzi. To przygoda, która na długo zapada w pamięć i tworzy nowe pokolenia miłośników jazzu. Od siedmiu lat w organizację techniczną wydarzenia zaangażowanych jest kilkanaście osób, a wśród wolontariuszy pojawiają się wspaniali ludzie, którzy zdobywają tu doświadczenie z zakresu organizacji wydarzenia, mierząc się z wieloma obowiązkami: od opieki nad gośćmi, przez pracę w sali koncertowej i na stanowiskach informacyjnych, na pomocy technicznej kończąc.

Jeśli chcesz zostać wolontariuszem wystarczy, że wyślesz zgłoszenie na adres email: karolina.juzwa@wytwornia.pl w terminie do 17 czerwca.

W treści napisz kilka zdań o sobie oraz załącz CV.

Następnie zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną (26-27 czerwca), podczas której ocenimy, jakie obowiązki powinniśmy Ci powierzyć.

Co zyskujecie:

- darmową kartę wstępu na wszystkie wydarzenia Letniej Akademii Jazzu dla siebie i osoby towarzyszącej (kartę można wykorzystywać w czasie wolnym od powierzonych obowiązków – na początku lipca ustalony zostanie grafik pracy na cały okres festiwalu)

- możliwość obcowania ze znakomitymi muzykami

- możliwość poznania wielkiej imprezy muzycznej od tzw. „back stage’u”

- cenne doświadczenia przy organizacji tak znaczącego wydarzenia

- możliwość nawiązania kontaktów przydatnych zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym

- możliwość odbycia praktyk

Czego oczekujemy:

- sumienności i odpowiedzialności za powierzane zadania

- otwartości na nowe wyzwania

- zgody rodziców na udział w wolontariacie w przypadku osób niepełnoletnich

- dyspozycyjności w terminach wspólnie ustalonych i zapisanych w grafiku

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając z niej zgadzasz się na ich przyjmowanie. Kontynuuj.